Hakkımızda

Firmamız 21.09.2009 tarihinde kurulmuştur.
Kuruluştan sonra mevzuatın gerektirdiği hazırlıklar tamamlanarak 3065 sayılı kanunun 43 ve 51 seri nolu tebliği hükümleri çerçevesinde "yolcu beraberi eşyada K.D.V. istisnası" uygulamasında, hizmet vermek amacı ile 'Aracı Kurum'' izin ve lisans müracaatında bulunmuş olup 31.05.2010 tarihinde faaliyet izni almıştır.

Firmamız bu şekilde, ülke genelinde hizmet vermeye hak kazanmış 3. Lisanslı "Aracı Kurum" olarak faaliyetine başlamış ve faaliyetini tüm Türkiyede sürdürmektedir.

Kurum ortak ve çalışanlarının, turistlik perakende uygulamaları sahasındaki, deneyim ve tecrübeleri ile satıcılara bir adım daha yakın hizmet , bir adım daha yakın destek verebilmektedir. Halen bölgede, Tax free hizmetleri alanında toplam talebin önemli bir oranını karşılamaktadır. Kurum, havalimanı ofis ve çıkış salonlarında deneyimli, uzman personeli ile yabancı ziyaretçilerinizin istisna uygulaması işlemlerinin tamamlanmasında ve K.D.V. iade hizmetlerinde 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Türkiye'de ki bütün gümrük çıkış noktalarında hizmet vermeye gelişerek devam etmektedir. Kurumumuz, etkin dialog ve iletişim, otomasyon desteği, çözüm odaklı sektörel ticari öneri geliştirme, ticari ve idari danışmanlık hizmetleri ile Türkiye Markası olarak size bir adım daha yakın hizmet imkanları sunabilmektedir.

TURKREFUND ailesine katılarak, "Bir adım daha yakın hizmet, bir adım daha yakın destek" almak, sizin ve müşterileriniz için bir ayrıcalık olacaktır.

İletişim

Soru ve önerilerinizi bize yazın...

Gönder